BSB agency

Home

|

Kontakt

 

 

 

 

Dovolte nám, představit Vám BSB agency.

 

Pořádat úspěšné společenské události všech druhů byl vždy náš sen a po mnohaletých zkušenostech v oblasti zajišťování ostrahy na kulturních a společenských akcích (koncerty, plesy, diskotéky, sportovní akce, firemní večírky) jsme jako nezávislý pozorovatelé zjistili, že spousta věcí jde udělat lépe, efektivně, zábavně a i levněji. Proto jsme se rozhodli založit BSB agency, abychom si naše myšlenky ověřili v praxi.

 

Náš první projekt byla v roce 2011 Miss Čáslavska, kde jsme v tu dobu ještě jako spolupořadatelé dosáhly velkého úspěchu v regionu. Zájem byl veliký jak ze strany médií tak ze strany přihlášených dívek i diváků.

 

Mezi naše následné největší projekty patří sportovní klání. Dlouhá léta se pohybujeme i mezi sportovci tak jsme se rozhodli udělat akci, která u nás v regionu chybí, ještě nikdy tu nebyla a tou jsou kulturistické závody. Po vzoru světově úspěšné soutěže Arnold Classic jsme tyto závody nazvali Golem Classic. Výběrem místa konání v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře jsme tuto kulturistickou soutěž povýšili na sportovně-společenskou akci a stala se jednou z nejlepších soutěží roku 2012 v celé ČR! V roce 2013 proběhl 2. ročník a stal se ještě úspěšnější! Doufáme, že 3. ročník, který je v plánu na 29. 11. 2014 bude neméně úspěšný!

 

Po úspěchu Golem Classic 2013 jsme byli osloveni Svazem kulturistiky a fitness jestli bychom nechtěli pořádat Mistrovství Čech v kulturistice mužů a žen na jaře 2014. Samozřejmě to pro nás byla výzva realizovat tak velkou soutěž a hlavně nás těší zájem o naše služby. Soutěž byla mimořádně úspěšná. Nejvíce soutěžících v posledních letech (110 závodníků), více než 600 diváků a přes 14 tisíc online sledujících mluví za vše. Doufáme, že tyto čísla budeme moci v roce 2015 překonat.

 

Pokud chcete mít jen ty nejlepší vzpomínky na Vaší (nejen)společenskou událost dle Vašeho přání, neváhejte a kontaktujte právě nás.

 

 

 Jsme tu pro Vaše zážitky.

 

 

Petr Richtár a Pavel Cháma, Dis. – team BSB agency

 

 

 

 

© 2011 by MINOX webdesign